مجله خبری پارس اینفوتک منبع جدیدترین اخبار دنیای هوش مصنوعی، مقالات علمی، بررسی محصول های این حوزه و مقالات تحلیلی است. پارس اینفوتک مورد اعتمادترین رسانه برای بررسی و پوشش رویدادهای حوزه‌ی هوش مصنوعی و پوشش نمایشگاه‌های داخلی و خارجی برای کاربران ایرانی است.

علاوه بر تولید محتوای علمی و مستند سازی رویدادهای مرتبط با هوش مصنوعی کارشناسان ما با چیزی در حدود یک دهه فعالیت مستمر در شرکت ها و صنایع داخلی؛ مشاوره و مدیریت پروژه های هوش مصنوعی و دیجیتال مارکتینگ را عهده دار بوده و تجربیات گران بها و ارزشمندی را کسب نموده اند.

در این خصوص تمرکز اصلی ما بر تحقیق و توسعه و بومی‌سازی سامانه‌های مختلف و ارائه راهکار در زمینه سیستم‌های ارتباطی، ماشین لرنینگ، بینایی کامپیوتر و استفاده از هوش مصنوعی در حوزه مارکتینگ قرار دارد که ثمره سال‌ها تلاش و کوشش متخصصین خود را در اختیار جامعه امروز ایران قرار می‌دهد.

به طور کلی مجموعه پارس اینفوتک با گردآوری جمعی از جوانان و کارشناسان باتجربه کشور، محیطی پویا و کارامد جهت ارائه خدمات و محصولات فراهم آمده است. نشانه این پویایی و کارآمدی، جلب رضایت همه ذی‌نفعان اعم از سهامداران، کارکنان، شرکای کاری و از همه مهم‌تر مشتریانی است که رکن اصلی و شاخص کلیدی موفقیت راهبردهای کلان سازمان را تشکیل می‌دهند. اگر فکر می کنید در هر یک زمینه های تخصصی ذکر شده در بالا، علی الخصوص تولید محتوای علمی که رسالت اصلی مجموعه ما می باشد، تخصص های لازم را دارید و علاقه مند هستید در تیم فعالیت کنید، جای شما در تیم ما خالی هست و می توانید از اینجا جهت ارتباط با ما اقدام کنید.

علاوه بر همه اینها، تیم پارس اینفوتک سعی دارد با بیان چالش‌های فنی حوزه هوش مصنوعی، دید وسیع‌تر و واقع‌بینانه‌تری در زمینه راه‌اندازی کسب‌وکار مبتنی بر هوش مصنوعی به متخصصان این حوزه ارائه دهد. در نهایت انتشار جدیدترین اخبار و کاربردهای نوین هوش مصنوعی، هدف اصلی آکادمی پارس اینفوتک است تا کاربردهای هوش مصنوعی در جهان واقعی را ملموس‌تر از همیشه به مخاطبان نشان دهد و سرمایه‌گذاران را به سودآوری در زمینه هوش مصنوعی مطمئن‌تر کند.

با ما همراه باشید.