کارشناسان ما با چیزی در حدود یک دهه فعالیت مستمر در شرکت ها و صنایع داخلی؛ مشاوره و مدیریت پروژه های هوش مصنوعی و دیجیتال مارکتینگ را عهده دار بوده و تجربیات گران بها و ارزشمندی را کسب نموده اند.

تمرکز اصلی ما بر تحقیق و توسعه و بومی‌سازی سامانه‌های مختلف و ارائه راهکار در زمینه سیستم‌های ارتباطی، ماشین لرنینگ، بینایی کامپیوتر و استفاده از هوش مصنوعی در حوزه مارکتینگ قرار دارد که ثمره سال‌ها تلاش و کوشش متخصصین خود را در اختیار جامعه امروز ایران قرار می‌دهد.

در این راستا، با گردآوری مجموعه‌ای از جوانان و کارشناسان باتجربه کشور، محیطی پویا و کارامد جهت ارائه خدمات و محصولات فراهم آمده است. نشانه این پویایی و کارامدی، جلب رضایت همه ذی‌نفعان اعم از سهامداران، کارکنان، شرکای کاری و از همه مهم‌تر مشتریانی است که رکن اصلی و شاخص کلیدی موفقیت راهبردهای کلان سازمان را تشکیل می‌دهند.

علاوه بر اینها، پارس اینفوتک سعی دارد با بیان چالش‌های فنی حوزه هوش مصنوعی، دید وسیع‌تر و واقع‌بینانه‌تری در زمینه راه‌اندازی کسب‌وکار مبتنی بر هوش مصنوعی به متخصصان این حوزه ارائه دهد. انتشار جدیدترین اخبار و کاربردهای نوین هوش مصنوعی، هدف دیگر آکادمی پارس اینفوتک است تا کاربردهای هوش مصنوعی در جهان واقعی را ملموس‌تر از همیشه به مخاطبان نشان دهد و سرمایه‌گذاران را به سودآوری در زمینه هوش مصنوعی مطمئن‌تر کند.