پارس اینفوتک اولین مجله‌ی اینترنتی فارسی زبان در حوزه‌ی هوش مصنوعی است. ما منبع جدیدترین اخبار دنیای هوش مصنوعی، مقالات علمی، بررسی محصول های این حوزه و مقالات تحلیلی است. پارس اینفوتک مورد اعتمادترین رسانه برای بررسی و پوشش رویدادهای حوزه‌ی هوش مصنوعی، بررسی گجت‌های مرتبط و پوشش نمایشگاه‌های داخلی و خارجی برای کاربران ایرانی است.

رزرو رپورتاژ آگهی
رپورتاژ آگهی، مقاله‌ای تبلیغاتی است که همچون دیگر پست‌های مجله ما در سایت قرار می‌گیرد. در رپورتاژ آگهی می‌توانید محصول یا سرویس خود را به جامعه‌ی مخاطب ما معرفی کنید.

شرایط رپورتاژ آگهی
رپورتاژ آگهی، مقاله‌ای تبلیغاتی است که شرکت‌ها برای معرفی محصول، سرویس یا دعوت از کاربران برای شرکت در یک کمپین خاص از آن استفاده می‌کنند. رپورتاژ آگهی همچون دیگر مقالات مجله پارس اینفوتک در لیست مطالب و آرشیو سایت برای همیشه باقی می‌ماند و از این رو شما همواره ریفرال از ما را خواهید داشت. همچنین رپورتاژ آگهی در پیک ترافیک روزانه منتشر می‌شود تا حداکثر مخاطب را جذب کند.

متن رپورتاژ آگهی توسط مشتری نگارش شده و ما تنها آن را ویرایش کرده و اشکالات نگارشی آن را رفع می‌کنیم. اما اگر مایل باشید که متن آگهی توسط تیم پارس اینفوتک نگارش شود، این کار با هزینه‌ی اضافی قابل انجام است. در هر رپورتاژ آگهی حداکثر مجاز به استفاده از ۳ تصویر و ۳ لینک هستید اما در تعداد کلمات متن محدودیتی وجود ندارد، با این حال اگر در این موارد زیاده‌روی کنید بازخورد منفی خواهید گرفت.

می‌خواهید رپورتاژ آگهی رزرو کنید؟
در صورت تمایل نسبت به رزرو رپورتاژ آگهی در پارس اینفوتک در ساعات اداری (۸ صبح تا ۴ بعد از ظهر) از طریق تلفن یا آدرس ایمیل زیر با ما در ارتباط باشید.

۲۲۴۹۷۶۰۷ – ۰۲۱