فیلترینگ تلگرام و اینستاگرام | تاثیر آن در تبلیغات و مارکتینگ شرکت ها

فیلترینگ تلگرام و اینستاگرام

مسئله ای که این روزها بسیار مهم می باشد و حرف و حدیث های خیلی زیادی پیرامون آن شنیده می شود، فیلترینگ تلگرام و دیگر شبکه های اجتماعی خارجی هست که در دستور کار مجلس و مراجع مربوطه قرار گرفته هست. حالا میخواهیم در این مقاله بررسی کنیم که فیلترینگ تلگرام چه تاثیری در تبیلغات شرکت ها دارد.

 

فیلتر کردن تلگرام

 

فیلترینگ تلگرام

پس از فیلتر شدن موقت تلگرام و اینستاگرام در سال گذشته، بسیاری از مردم عادی و کسانی که به نحوی در حال کسب و کار در فضای مجازی هستند و در این راستا از بستر تلگرام و … استفاده می کردند؛ بسیار معترض بودند از فیلترینگ تلگرام و دیگر شبکه های اجتماعی خارجی. اما آماری که در همان روزها مشاهده میشد حاکی از آن بود که حتی فیلتر کردن هم مانع استفاده از این شبکه های اجتماعی نشد و همچنان مردم با فیلترشکن های مختلف به این شبکه ها متصل می شدند. استفاده از این شبکه های اجتماعی در زمان فیلتر شدن به قدری بود که آمار دانلود فیلترشکن ها هم به یکباره بالا رفت.

 

فیلتر کردن تلگرام

 

فیلترینگ تلگرام – رفع فیلتر شدن تلگرام

ولی خب فیلترشدن تلگرام زیاد طول نکشید، بعد از اینکه در همه خبررسانی ها اعلام می شد که بسیاری از کسب و کارهای مجازی بازارشان کساد شده و در حال از دست دادن شغل خود هستن و حتی بسیاری از افراد سرپرست خانوار نیز در حال از دست دادن منابع درآمدی خود می شدند. خب بله چاره ای جز رفع فیلتر شدن تلگرام نبود، و دوباره روز از نو و روزی نو ، مردم دوباره گشت و گزار بدون فیلتر را در شبکه های مجازی از سر گرفتن و همه ادمین کانال ها مجددا به کسب و کار خود پرداختن، شاید وقفه ای که اتفاق افتاده بود چندان رخنه ای در کسب و کارهای مجازی ایجاد نکرد. اما موج جدیدی که چند وقتی است که راه افتاده، خبر از این می دهد که بزودی اتفاقات خیلی زیادی در شبکه های اجتماعی مورد استفاده مردم خواهد افتاد و دوباره لرزه و ترس بر اندام بسیاری از شاغلین در فضای مجازی انداخته است.

 

فیلتر کردن تلگرام

 

فیلترینگ تلگرام – پیام رسان های داخلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×