مسیر یادگیری هوش‌ مصنوعی به روایت الکس وانگ

مسیر یادگیری هوش‌ مصنوعی به روایت الکس وانگ

الکس وانگ مسیری که برای یادگیری هوش‌ مصنوعی طی کرده را این طوری به تصویر کشیده است. هدف این چارچوب این است که شما را در یادگیری نحوه ایجاد یک ابزار هوش مصنوعی مانند ChatGPT و گرفتن شغل مرتبط با هوش مصنوعی راهنمایی کند.

 

مسیر یادگیری هوش‌ مصنوعی به روایت الکس وانگ2

 

لازم نیست فوراً همه چیز را بدانید. هنگامی که دانش خود را در موقعیت های واقعی به کار می برید، یادگیری ادامه خواهد یافت. هیچ کس همه چیز را نمی داند، به خصوص در دنیای همیشه در حال تکامل هوش مصنوعی. تنها کاری که باید انجام دهید این است که برای شروع به اندازه کافی یاد بگیرید!

*دوره‌ ها از معتبر ترین منابع مربوط به این موضوع تنظیم شده‌ اند. لینک ها از Coursera هستند، اما می توانید آنها را از پلتفرم های مختلف نیز پیدا کنید.

:
https://lnkd.in/giqXmsHr

:
https://lnkd.in/gp_7nrpq

:
https://lnkd.in/gV34bFXA یا https://exercism.org/

Learn Python پلتفرم رسمی یادگیری پایتون است. اگر روش تعاملی تری را برای یادگیری برنامه نویسی ترجیح می دهید، Exercism را امتحان کنید که یک پلتفرم یادگیری کاملا رایگان است.

:
https://lnkd.in/gQACVfWb

:
https://lnkd.in/gjGrfkC9

یکی از بهترین مکان ها برای تمرین پروژه ها است، جایی که می توانید پروژه های ML واقعی را برای تمرین و آزمایش مهارت های خود بیابید. شما همچنین می توانید از راه حل های دیگران بیاموزید. و استفاده از آن برای همه رایگان است.

 

دنبال کردن در تلگرام دنبال کردن در اینستاگرام دنبال کردن در آپارات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×