فیلم‌ نامه‌ نویسی توسط هوش مصنوعی

فیلم‌نامه‌نویسی با هوش مصنوعی

انجمن نویسندگان آمریکا (WGA) درخواستی را برای صدور اجازه استفاده از هوش مصنوعی در روند فیلم‌ نامه‌ نویسی ارائه کرده است، البته تا جایی که اعتبار نویسنده تحت تاثیر قرار نگیرد. این درخواست، به نویسنده این اجازه را می‌ دهد که در روند نگارش فیلم‌ نامه از ChatGPT استفاده کند ولی اعتبار آن فیلمنامه فقط مختص به خود نویسنده باشد و وی تنها نویسنده فیلم‌ نامه شناخته شود. همچنین با این درخواست، به مدیر یک استودیو این امکان داده می‌ شود که یک فیلم‌ نامه نوشته شده توسط هوش مصنوعی را برای بازنویسی یا ویرایش به یک فیلم‌ نامه‌ نویس برساند و در این صورت باز هم، این فیلم‌ نامه‌ نویس به عنوان نخستین نویسنده پروژه در نظر گرفته خواهد شد.

 

مجله هوش مصنوعی پارس اینفوتک

این مقاله را هم مطالعه کنید: الگوریتم هوش مصنوعی چگونه صداسازی می کند؟

 

 

به نظر می رسد که قصد WGA این است که به نویسندگان اجازه بهره بردن از هوش مصنوعی داده شود بدون اینکه برای آن‌ ها درگیری حقوقی‌ ای در خصوص اعتبار اثرشان با سازندگان نرم‌افزار ها ایجاد شود. در این درخواست البته اشاره‌ ای به شرایطی که در آن فیلم‌ نامه‌ ای به طور کامل و بدون کمک انسانی توسط برنامه‌ های هوش مصنوعی نوشته شود، نشده است.

 

فیلمنامه نویسی به وسیله هوش مصنوعی

 

فیلمنامه نویسی به وسیله هوش مصنوعی

بر اساس پیام‌ های متنی، این سرویس می‌ تواند یک فیلمنامه کامل برای فیلم یا سریال شما بنویسد. می‌ توانید برای ساخت جلد، خلاصه داستان، طرح و فیلم نامه به او اعتماد کنید. همچنین می‌ توانید ژانر شخصیت‌ ها، لحن روایت، دوره زمانی و بسیاری موارد دیگر را تغییر دهید. شما می‌ توانید حداکثر ۵ سناریو را به صورت رایگان امتحان کنید.  https://cinema.deepfiction.ai

مجله هوش مصنوعی پارس اینفوتک

این مقاله را هم مطالعه کنید: مامور اسمیت در فیلم ماتریکس

 

دنبال کردن در تلگرام دنبال کردن در اینستاگرام دنبال کردن در آپارات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×