ترفند های بامزه‌ و جالب سایت گوگل | دانلود بازی Holi

ترفند های بامزه‌ و جالب سایت گوگل

ترفند های بامزه‌ی گوگل

اگه کلمه pacman را سرچ کنید؛ می توانید پکمن بازی کنید.
اگه کلمه Google guitar را سرچ کنید؛ می توانید با گوگل گیتار بزنید.
اگه کلمه Holi را سرچ کنید؛می توانید به صفحه رنگ پرتاب کنید، مانند بازی هندی هولی! (در اننتهای مقاله می توانید بازی هولی Holi Game را دانلود کنید، سایت holi بازی)
اگه کلمه snake game را سرچ کنید؛می توانید بازی مار معروف را انجام دهید.
اگه این عبارت https://elgoog.im/underwater را سرچ کنید؛گوگل شما به اعماق دریا و اقیانوس ها می رود.
اگه کلمه Google mars را سرچ کنید؛می توانید با گوگل به مریخ سفر کنید.
اگه کلمه Google gravity را سرچ کنید؛کلمه ها میافتند و می توانید با آنها به طرز جالبی بازی کنید.

شما هم اگر ترفندی از گوگل می شناسید برای ما در انتهای مقاله کامنت کنید.

 

مجله هوش مصنوعی پارس اینفوتک

این مقاله را هم مطالعه کنید: الگوریتم هوش مصنوعی چگونه صداسازی می کند؟

 

 

همه چیز درباره سایت Holi بازی هولی جشنواره رنگ ها

به بازی جدید Holi برای جشنواره بزرگ هولی هند خوش آمدید. هولی جشنواره رنگ هاست. شما برای جشن جشنواره هولی با دوستان خود در شهر هستید. در طول هولی ۲۰۲۰ با رنگ های مختلف در یک میدان نبرد سرگرم کننده به دوستان خود شلیک کنید. دوستان خود را در بازی های تیراندازی با تفنگ رنگی مدرن شکست دهید. این بازی شاد هولی دارای نوع جدیدی از سرگرمی جشنواره هولی است. هپی هولی ۲۰۲۰ برترین جشنواره دهلندی از تمام جشنواره های دیگر هند است.

برای این جشنواره بزرگ و رنگارنگ هولی آماده باشید. دوستان شما همچنین آماده هستند تا در طول این هولی در هند ۲۰۲۰ با تفنگ رنگی به شما حمله کنند. تفنگ های پینت بال مدرن خود را با رنگ های شاد یا پودر رنگ هولی بارگیری کنید تا به دوستان خود در یک میدان تیراندازی پینت بال شلیک کنید. شما تعداد زیادی تفنگ رنگی برای جشنواره هولی ۲۰۲۰ دارید تا به دوستان خود شلیک کنید و این جشنواره رنگی معروف و بزرگ هند را جشن بگیرید. در طول مسابقه پینت بال در هولی هند، هدف بگیرید، شلیک کنید و رنگ ها را به سمت دوستان خود پرتاب کنید. همه دوستان خود را با رنگ های هولی رنگ آمیزی کنید. مراقب سلامتی و سطح انرژی خود در این بازی سرگرم کننده جشنواره هندی باشید. در طول این جشنواره در سایت Holi بازی کنید و به دوستان خود شلیک کنید تا سطح سلامتی آنها در بازی جشن هولی به صفر برسد. هنگامی که سطح سلامتی و انرژی دوستان شما در هولی ۲۰۲۰ مبارک صفر باشد، شما برنده این جشنواره بزرگ رنگ در سایت Holi بازی خواهید بود. در اینجا، شما همچنین می توانید از dhuleti شاد، در روز بعد با چند ماجراجویی جالب لذت ببرید.

 

مجله هوش مصنوعی پارس اینفوتک

این مقاله را هم مطالعه کنید: شاهکار تکنولوژی در دنیای فوتبال

 

 

این جشنواره هولی ۲۰۲۰ را جشن بگیرید، رنگ‌ها را روی دیگران بپاشید و بهترین سرگرمی هولی ۲۰۲۰ را داشته باشید. در طول جشنواره عشق به دوستان خود بگویید Bura na mano holi hai. از گرافیک واضح و شخصیت های بد بو این بازی رنگارنگ هولی موبایل لذت ببرید. شما همچنین می توانید از Pichkaris و بالن های رنگی در طول بازی های تیراندازی رایگان استفاده کنید. موسیقی سرگرم کننده در سایت Holi بازی نیز برای جشن روز رنگارنگ اضافه شده است. شما عاشق مراسم هولی خواهید بود که در یکی از بهترین بازی های اکشن اضافه شده است.

عجله کنید، بیایید هولی شاد را بازی کنیم! جشنواره Happy Holi 2020 – بازی های تیراندازی رنگی را هم اکنون دانلود کنید. این بازی شاد هولی را در سایت Holi بازی کنید و رنگ ها را روی دوستان خود بیاندازید. یک ماجراجویی عالی پینت بال و سرگرمی هولی در جشنواره هولی هند ۲۰۲۰ را تجربه کنید. در این بازی رنگی اعتیادآور، آرزوهای هولی و تبریک هولی را به دوستان دلبندتان بگویید. یک تجربه واقعی تیراندازی هولی را در عرصه نبرد تیراندازی رنگی داشته باشید. آرزوهای مبارک هولی ۲۰۲۰!

 

دانلود بازی Holi هولی از گوگل پلی Google Play

 

دانلود بازی Holi هولی از پلتفرم بازار

 

مجله هوش مصنوعی پارس اینفوتک

این مقاله را هم مطالعه کنید: تشخیص بیماری آلزایمر با هوش مصنوعی

 

 

دنبال کردن در تلگرام دنبال کردن در اینستاگرام دنبال کردن در آپارات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×